Dárkové
poukázky ve Vámi
zvolené hodnotě
Dioptrické brýle

Brýle naštěstí dnes již nepatří mezi nutné zlo, sloužící pouze k dobrému vidění pří očních vadách,ale stávájí se v mnoha případech i doplńkem podtrhujicím osobnost nositele.
V naší optice nabízíme široký sortiment brýlových obrub ve velkém cenovém rozpětí. Jsou zde zastoupeny jak brýle světových značek (Dior, Fendi,Dolce Gabbana,Prestige,Prada,Tom Tailor atd.) a tak i brýle neznačkové. Při výběru obrub klademe důraz na kvalitní materiál, zpracování a design. Jsou zde zastoupeny všechny typy obrub tj. vázaných, vrtaných, plastových, kovových včetně antialergických. Navíc náš odborný personál nabízí poradenství při výběru obrub nejen z hlediska použití - elegantní, sportovní, praktické, výstřední i nadčasové , ale i vhodnosti daných obrub vzhledem k dioptriím nositele.
Samostatnou skupinu tvoří dětské brýle, kde je rovněž široká nabídka. Pro ulehčení spolupráce s těmi nejmenšími máme dětský koutek, takže i výběr obrub je pro děti příjemnější.


Sluneční brýle

Na rozdíl od dioptrických brýlí, které nemusí každý potřebovat, jsou sluneční brýle praktickým doplńkem téměř pro každého.
V naší optice nabízíme rozličnou nabídku slunečních brýlí jak značkových( Dolce Gabbana, C.Klein,Prada, Kappa,Fendi atd.) tak i neznačkových, jejichž samozřejmostí je kvalita jak materiálu obrub, tak především tmavých skel/plastů z hlediska absorpce UV záření. Vyberete si u nás jak sluneční brýle pro běžné nošení tak i sportovní.
Nabízíme všechny typy slunečních brýlí i z hlediska zabarvení brýlových skel/plastů tj.v kategoriích
0 čiré, lehké tónování (do 20%) / v interieru, noční řízení, pod mrakem
1 lehké tónování ( do 45%) / při slabém slunečním záření, městská móda
2 střední tónování (do 80%) / při normální slun.záření, nejběžnější nošení
3 tmavé tónování ( do 90%)/ při silném slun.záření, moře, odrazy od sněhu
4 extrémní tónování (do 95%)/ spediality, sváření, vysokohorská nad.výška
Samozřejmostí je u nás zhotovení dioptrichých slunečních brýlí, dle možností.

Brýlová skla

Dioptrická brýlová skla bývají někdy podceňována, ale věřte, že tak jako vytváří brýlové obruby eleganci, vkusnost a image obličeje, zkrátka to, že vám brýle sluší, tak díky vhodným brýlovým sklům, pokud opomeneme jejich hlavní funkci tj.dioptrickou hodnotu, jsou kompletní brýle pohodlné a lehké.
Nabízíme kompletní nabídku brýlových čoček nejen z hlediska materiálu tj.plastová, minerální a polykarbonátová, ale i z hlediska použitelnosti / jednoohnisková, multifokální, bifokální, samozabarvovací a ztenčená (vysokoindexová).
Rádi Vám poradíme ohledně výběru nejvhodnějších brýlových čoček vzhledem k použití, dioptrické korekci a vybrané obrubě, aby celkový dojem z Vašich brýlí byl ten nejlepší, vždyť k čemu jsou Vám sebekrásnější brýlové obroučky, pokud na brýle nevidíte nebo silná tlouš´tka skel naprosto potlačí celkový dojem.

Doplňky a příslušenství
Součástí nabídky oční optiky je široká škála doplňků k brýlím tj.pouzdra, šnůrky, čistící spreje,čistící mikrovlákna atd. Dále nabízíme lupy, sluneční klipy na brýle,brýle na solárko,okluzory, sportovní gumičky na brýle atd. Současně nabízíme prodej roztoků a příslušenství ke kontaktním čočkám.

Opravy a servis
Provádíme většinu oprav dioptrických a slunečních brýlí na počkání. (pokud lze) Drobné úpravy a opravy ZDARMA. Čistíme brýle ultrazvukem ZDARMA. Máme skladem většinu náhradních dílů, stranice , sedla, koncovky,šroubky atd. Nabízíme letování obrub.
Zábrusy brýlových skel uskutečňujeme, včetně drážkování a vrtání, na moderních dílenských strojích.
Servis záruční i pozáruční u nás koupených obrub je samozřejmostí.