Nejlepší optikou
pro život je Vaše
srdce, se vším
ostatním Vám u nás
rádi pomůžeme..

Dioptrické brýle

Brýle naštěstí dnes již nepatří mezi nutné zlo, sloužící pouze k dobrému vidění pří očních vadách,ale stávájí se v mnoha případech i doplńkem podtrhujicím osobnost nositele.
V naší optice nabízíme široký sortiment brýlových obrub ve velkém cenovém rozpětí. Jsou zde zastoupeny jak brýle světových značek (Ray Ban, Oakley,Vogue, Dilem, Oliver..) a tak i brýle neznačkové. Při výběru obrub klademe důraz na kvalitní materiál, zpracování a design. Jsou zde zastoupeny všechny typy obrub tj. vázaných, vrtaných, plastových, kovových včetně antialergických. Navíc náš odborný personál nabízí poradenství při výběru obrub nejen z hlediska použití - elegantní, sportovní, praktické, výstřední i nadčasové , ale i vhodnosti daných obrub vzhledem k dioptriím nositele.
Samostatnou skupinu tvoří dětské brýle, kde je rovněž široká nabídka. Pro ulehčení spolupráce s těmi nejmenšími máme dětský koutek, takže i výběr obrub je pro děti příjemnější.

Při vyšší dioptrické vadě nabízíme klientoví možnost zdarma nasadit naší optometristkou kontaktní čočky, aby se při výběru obrub reálně viděl.

Nabízíme možnost vyzkoušení multifokálních skel přímo při vyšetření.

Sluneční brýle

Na rozdíl od dioptrických brýlí, které nemusí každý potřebovat, jsou sluneční brýle praktickým doplńkem téměř pro každého.
V naší optice nabízíme rozličnou nabídku slunečních brýlí jak značkových( Dolce Gabbana, C.Klein,Prada, Kappa,Fendi atd.) tak i neznačkových, jejichž samozřejmostí je kvalita jak materiálu obrub, tak především tmavých skel/plastů z hlediska absorpce UV záření. Vyberete si u nás jak sluneční brýle pro běžné nošení tak i sportovní.

Nabízíme všechny typy slunečních brýlí i z hlediska zabarvení brýlových skel/plastů tj.v kategoriích

0 čiré, lehké tónování (do 20%) / v interieru, noční řízení, pod mrakem
1 lehké tónování ( do 45%) / při slabém slunečním záření, městská móda
2 střední tónování (do 80%) / při normální slun.záření, nejběžnější nošení
3 tmavé tónování ( do 90%)/ při silném slun.záření, moře, odrazy od sněhu
4 extrémní tónování (do 95%)/ spediality, sváření, vysokohorská nad.výška

Samozřejmostí je u nás zhotovení dioptrichých slunečních brýlí, dle možností.

Brýlová skla

Dioptrická brýlová skla bývají někdy podceňována, ale věřte, že tak jako vytváří brýlové obruby eleganci, vkusnost a image obličeje, zkrátka to, že vám brýle sluší, tak díky vhodným brýlovým sklům, pokud opomeneme jejich hlavní funkci tj.dioptrickou hodnotu, jsou kompletní brýle pohodlné a lehké.
Nabízíme kompletní nabídku brýlových čoček nejen z hlediska materiálu tj.plastová, minerální a polykarbonátová, ale i z hlediska použitelnosti / jednoohnisková, multifokální, bifokální, samozabarvovací a ztenčená (vysokoindexová).
Rádi Vám poradíme ohledně výběru nejvhodnějších brýlových čoček vzhledem k použití, dioptrické korekci a vybrané obrubě, aby celkový dojem z Vašich brýlí byl ten nejlepší, vždyť k čemu jsou Vám sebekrásnější brýlové obroučky, pokud na brýle nevidíte nebo silná tlouš´tka skel naprosto potlačí celkový dojem.

Doplňky a příslušenství

Součástí nabídky oční optiky je široká škála doplňků k brýlím tj.pouzdra, šnůrky, čistící spreje,čistící mikrovlákna atd. Dále nabízíme lupy, sluneční klipy na brýle,brýle na solárko,okluzory, sportovní gumičky na brýle atd. Současně nabízíme prodej roztoků a příslušenství ke kontaktním čočkám.

Opravy a servis

Provádíme většinu oprav dioptrických a slunečních brýlí na počkání. (pokud lze) Drobné úpravy a opravy ZDARMA. Čistíme brýle ultrazvukem ZDARMA. Máme skladem většinu náhradních dílů, stranice , sedla, koncovky,šroubky atd. Nabízíme letování obrub.
Zábrusy brýlových skel uskutečňujeme, včetně drážkování a vrtání, na moderních dílenských strojích.
Servis záruční i pozáruční u nás koupených obrub je samozřejmostí.